Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kromołów - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka, ul. Stawowa

Koźle-Rogi,Kędzierzyn-Koźle(Kromołów + 19 km)

50 000 zł6 120 m² 8,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału lub miejsca pod przyszły rozwój usług w bezpośrednim sąsiedztwie natury? Ta oferta łączy w sobie atrakcyjną cenę z perspektywiczną lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ligota Prószkowska

Ligota Prószkowska(Kromołów + 20 km)

489 000 zł5 000 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka ligota prószkowska Na sprzedaż dobrze zlokalizowana działka o powierzchni łącznej ok. 50 arów, budowlanej zlokalizowana w Ligocie Prószkowskiej. Miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Kościelna

Łężce(Kromołów + 14 km)

140 000 zł1 865 m² 75,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*** Wiosna, wiosna czas spełniać marzenia! *** To idealny czas, by zacząć spełniać marzenia - dla rodziny, dla komfortu, dla lepszego życia. Działka położona jest w spokojnej i przyjemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Miarki

Zdzieszowice(Kromołów + 12 km)

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę inwestycyjną położoną w Zdzieszowicach. Działka kształtem zbliżona do prostokąta. Wszystkie media miejskie dostępne (woda, pra, kanalizacja, gaz).

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Posiłkowa

Dąbrówka Górna(Kromołów + 16 km)

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu dwie działki o powierzchni około 10 arów każda z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, zlokalizowane w gminie Krapkowice, dąbrówka Górna w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Nowowiejska

Lenartowice,Kędzierzyn-Koźle(Kromołów + 19 km)

195 000 zł2 480 m² 78,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjnie położona działka budowlana numer 53/7, obręb Lenartowice, w dobrej lokalizacji, z dostępem do drogi asfaltowej, przy ul. Nowowiejskiej, w cichym miejscu, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn,Kędzierzyn-Koźle(Kromołów + 19 km)

12 000 000 zł150 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka inwestycyjna o pow. ok. 15 ha położona pod Kędzierzynem, w stronę Gliwic z planem zagospodarowania pod składy, magazyny, przemysł. Działka jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Rogów Opolski

Rogów Opolski(Kromołów + 13 km)

1 900 000 zł14 304 m² 132,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę inwestycyjna położoną w okolicy Krapkowic, przy drodze krajowej nr 45, w pobliżu węzła autostrady A4- dąbrówka Górna. Działka kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Krasickiego

Prószków(Kromołów + 21 km)

170 000 zł857 m² 198,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prószków, ulica Krasickiego. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 857 m2, położona w Prószkowie. Działka oznaczona symbolem mn52, teren domków wolnostojących, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Krapkowice

Krapkowice(Kromołów + 8 km)

900 000 zł13 352 m² 67,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży teren inwestycyjny położony przy drodze krajowej dk45, w Krapkowicach. Działka kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach ok 100m x 140m.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Kromołów

Kromołów,opolskie

50 000 zł2 468 m² 20,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 24,68 a położoną w Kramołowie, gmina Walce. Nieruchomość w kształcie regularnego prostokąta (ok.18mx134m),.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij